Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > P160R-103GS
P160R-103GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά P160R-103GS με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος P160R-103GS
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 10UH 464MA 570 MOHM
Product parameter
Αριθμός μέρος P160R-103GS Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 10UH 464MA 570 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4781 pcs Φύλλο δεδομένων P160(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±2% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.155" L x 0.125" W (3.94mm x 3.18mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά P160R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα P160R-103GS BULK 50
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 10µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.100" (2.54mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 10µH Unshielded Inductor 464mA 570 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 570 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 464mA Τρέχουσες - Κορεσμός 483mA