Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > P160-331JS
P160-331JS
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά P160-331JS με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος P160-331JS
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 330NH 1.929A 33 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος P160-331JS Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 330NH 1.929A 33 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 9946 pcs Φύλλο δεδομένων P160(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.155" L x 0.125" W (3.94mm x 3.18mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά P160 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα P160-331JS BULK 50
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 330nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.100" (2.54mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 330nH Unshielded Inductor 1.929A 33 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 33 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 1.929A Τρέχουσες - Κορεσμός 2.636A