Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > P1330-473K
P1330-473K
P1330-473K
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά P1330-473K με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος P1330-473K
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 47UH 467MA 792 MOHM
Product parameter
Αριθμός μέρος P1330-473K Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 47UH 467MA 792 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 77689 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±10% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.313" L x 0.115" W (7.94mm x 2.92mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά P1330 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα DN3280TR
P1330-473K TR 500
P1330473K
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz
Επαγωγή 47µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.145" (3.68mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 47µH Unshielded Inductor 467mA 792 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 792 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 467mA
Τρέχουσες - Κορεσμός 246mA