Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > MILS1812-151K
MILS1812-151K
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MILS1812-151K με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MILS1812-151K
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 150NH 1.347A 110 MOHM
Product parameter
Αριθμός μέρος MILS1812-151K Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 150NH 1.347A 110 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 24358 pcs Φύλλο δεδομένων MILS1812(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±10% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm) θωράκιση Shielded
Σειρά MILS1812 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 50 @ 25MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα MILS1812-151K TR 500
MILS1812-151K-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 25MHz Επαγωγή 150nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.134" (3.40mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 390MHz
Λεπτομερής περιγραφή 150nH Shielded Inductor 1.347A 110 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 110 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 1.347A Τρέχουσες - Κορεσμός -