Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > MILP1812-223K
MILP1812-223K
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MILP1812-223K με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MILP1812-223K
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 22UH 370MA 1.2 OHM SMD
Product parameter
Αριθμός μέρος MILP1812-223K Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 22UH 370MA 1.2 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 40662 pcs Φύλλο δεδομένων MILP1812 Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±10% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά MILP1812 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα MILP1812-223K TR 500
MILP1812-223K-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 130°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 22µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.134" (3.40mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 22µH Unshielded Inductor 370mA 1.2 Ohm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 1.2 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 370mA Τρέχουσες - Κορεσμός 515mA