Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > M27/370-06
M27/370-06
M27/370-06
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά M27/370-06 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος M27/370-06
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 2.7UH 5.03A 14 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
480 pcs960 pcs1440 pcs3360 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος M27/370-06 Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 2.7UH 5.03A 14 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 47793 pcs Φύλλο δεδομένων MIL8532 (MIL-PRF-27/370)
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±15% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.880" L x 0.330" W (22.35mm x 8.38mm) θωράκιση Unshielded