Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > M1330-32K
M1330-32K
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά M1330-32K με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος M1330-32K
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 3.3UH 285MA 850 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος M1330-32K Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 3.3UH 285MA 850 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 12338 pcs Φύλλο δεδομένων M1330 Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±10% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.320" L x 0.125" W (8.13mm x 3.18mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά M1330 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 45 @ 7.9MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα M1330-32K TR 500
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.9MHz Επαγωγή 3.3µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.145" (3.68mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 90MHz
Λεπτομερής περιγραφή 3.3µH Unshielded Inductor 285mA 850 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 850 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 285mA Τρέχουσες - Κορεσμός -