Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > LLSTR-400
LLSTR-400
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LLSTR-400 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LLSTR-400
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 400UH 600MA 700 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος LLSTR-400 Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 400UH 600MA 700 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7790 pcs Φύλλο δεδομένων LLST(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Toroidal
Ανοχή ±15% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.475" L x 0.420" W (12.07mm x 10.67mm) θωράκιση Shielded
Σειρά LLSTR Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα LLSTR-400 BULK 100
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 400µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.290" (7.37mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 1.8MHz
Λεπτομερής περιγραφή 400µH Shielded Toroidal Inductor 600mA 700 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 700 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 600mA Τρέχουσες - Κορεσμός 280mA