Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > ER1641-822JM
ER1641-822JM
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ER1641-822JM με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ER1641-822JM
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 8.2UH 245MA 1.32 OHM
Product parameter
Αριθμός μέρος ER1641-822JM Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 8.2UH 245MA 1.32 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 28138 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Molded
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm) θωράκιση Shielded
Σειρά ER1641 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 50 @ 7.9MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα ER1641-822JM 2500 TR
ER1641-822JM-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.9MHz Επαγωγή 8.2µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant 50MHz
Λεπτομερής περιγραφή 8.2µH Shielded Molded Inductor 245mA 1.32 Ohm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 1.32 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 245mA Τρέχουσες - Κορεσμός -