Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > ER1641-684JP
ER1641-684JP
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ER1641-684JP με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ER1641-684JP
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 680UH 80MA 11.8 OHM TH
Product parameter
Αριθμός μέρος ER1641-684JP Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 680UH 80MA 11.8 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 9239 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Molded
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm) θωράκιση Shielded
Σειρά ER1641 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 60 @ 790kHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα ER1641-684JP 2500 TR
ER1641-684JP-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 790kHz Επαγωγή 680µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant 4.5MHz
Λεπτομερής περιγραφή 680µH Shielded Molded Inductor 80mA 11.8 Ohm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 11.8 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 80mA Τρέχουσες - Κορεσμός -