Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > ER1641-561JS
ER1641-561JS
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ER1641-561JS με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ER1641-561JS
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 560NH 490MA 330 MOHM
Product parameter
Αριθμός μέρος ER1641-561JS Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 560NH 490MA 330 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 21680 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Molded
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm) θωράκιση Shielded
Σειρά ER1641 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 43 @ 25MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα ER1641-561JS 2500 TR
ER1641-561JS-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Phenolic
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 25MHz Επαγωγή 560nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant 210MHz
Λεπτομερής περιγραφή 560nH Shielded Molded Inductor 490mA 330 mOhm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 330 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 490mA Τρέχουσες - Κορεσμός -