ER1641-331KS
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ER1641-331KS με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
|---|---|
| Κατασκευαστής | API Delevan |
| Περιγραφή | FIXED IND 330NH 780MA 130 MOHM |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 250 pcs | ||||
Product parameter
| Αριθμός μέρος | ER1641-331KS | Κατασκευαστής | API Delevan |
|---|---|---|---|
| Περιγραφή | FIXED IND 330NH 780MA 130 MOHM | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 22599 pcs | Φύλλο δεδομένων | |
| Κατηγορία | Επαγωγείς, πηνία, πνίγει | Τύπος | - |
| Ανοχή | ±10% | Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | Axial |
| Μέγεθος / Διαστάσεις | 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm) | θωράκιση | Unshielded |
| Σειρά | Military, MIL-PRF-39010/01, ER1641 | Ακροαματικότητα | - |
| Q @ Συχν | 46 @ 25MHz | Συσκευασία | Tape & Reel (TR) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C ~ 105°C | τοποθέτηση Τύπος | Through Hole |
| Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) | Υλικό - Πυρήνας | Phenolic |
| Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή | 25MHz | Επαγωγή | 330nH |
| Ύψος - Καθήμενοι (Max) | - | Συχνότητα - Αυτο Resonant | 250MHz |
| Λεπτομερής περιγραφή | 330nH Unshielded Inductor 780mA 130 mOhm Max Axial | Αντίσταση DC (DCR) | 130 mOhm Max |
| τρέχουσα Αξιολόγηση | 780mA | Τρέχουσες - Κορεσμός | - |