Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > ER1641-152KR
ER1641-152KR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ER1641-152KR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ER1641-152KR
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 1.5UH 815MA 120 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ER1641-152KR Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 1.5UH 815MA 120 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 26069 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Molded
Ανοχή ±10% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm) θωράκιση Shielded
Σειρά ER1641 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 44 @ 7.9MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα ER1641-152KR 2500 TR
ER1641-152KR-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.9MHz Επαγωγή 1.5µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant 115MHz
Λεπτομερής περιγραφή 1.5µH Shielded Molded Inductor 815mA 120 mOhm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 120 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 815mA Τρέχουσες - Κορεσμός -