Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > ER1025-25JR
ER1025-25JR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ER1025-25JR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ER1025-25JR
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 1.6UH 455MA 300 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ER1025-25JR Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 1.6UH 455MA 300 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 23337 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Molded
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά ER1025 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 28 @ 7.9MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα ER1025-25JR 3500 TR
ER1025-25JR-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.9MHz Επαγωγή 1.6µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant 125MHz
Λεπτομερής περιγραφή 1.6µH Unshielded Molded Inductor 455mA 300 mOhm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 300 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 455mA Τρέχουσες - Κορεσμός -