Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > DC780R-823K
DC780R-823K
DC780R-823K
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DC780R-823K με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DC780R-823K
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 82UH 4.8A 60 MOHM TH
Product parameter
Αριθμός μέρος DC780R-823K Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 82UH 4.8A 60 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 22664 pcs Φύλλο δεδομένων DC780(R) Series Datasheet
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±10% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.772" Dia (19.60mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά DC780R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα DC780R-823K BULK 100
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 82µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.831" (21.10mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 82µH Unshielded Wirewound Inductor 4.8A 60 mOhm Max Radial Αντίσταση DC (DCR) 60 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 4.8A Τρέχουσες - Κορεσμός 12.1A