Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > DC780-392L
DC780-392L
DC780-392L
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DC780-392L με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DC780-392L
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 3.9UH 11.4A 5 MOHM TH
Product parameter
Αριθμός μέρος DC780-392L Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 3.9UH 11.4A 5 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 31657 pcs Φύλλο δεδομένων DC780(R) Series Datasheet
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±15% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.772" Dia (19.60mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά DC780 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα DC780-392L BULK 100
DN2407
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz
Επαγωγή 3.9µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.831" (21.10mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 3.9µH Unshielded Wirewound Inductor 11.4A 5 mOhm Max Radial
Αντίσταση DC (DCR) 5 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 11.4A
Τρέχουσες - Κορεσμός 55A