Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > DC1390-394K
DC1390-394K
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DC1390-394K με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DC1390-394K
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 390UH 5.39A 82 MOHM TH
(σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος DC1390-394K Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 390UH 5.39A 82 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 11551 pcs Φύλλο δεδομένων DC1390(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±10% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.480" Dia (37.60mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά DC1390 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα DC1390-394K 100 BULK
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 390µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.064" (27.03mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 390µH Unshielded Inductor 5.39A 82 mOhm Max Radial Αντίσταση DC (DCR) 82 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 5.39A Τρέχουσες - Κορεσμός 6.8A