Σπίτι > Προϊόντα > Φίλτρα > Κοινή λειτουργία ασφυκτιά από τα καυσαέριά > CM7560-563
CM7560-563
CM7560-563
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CM7560-563 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CM7560-563
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή CMC 56UH 5.5A 2LN TH
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος CM7560-563 Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή CMC 56UH 5.5A 2LN TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 15485 pcs Φύλλο δεδομένων CM7560(R) Series
Κατηγορία Φίλτρα Τάση Αξιολόγηση - DC -
Τάση Αξιολόγηση - AC - Μέγεθος / Διαστάσεις 1.071" L x 0.858" W (27.20mm x 21.80mm)
Σειρά CM7560 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Vertical, 4 PC Pin
Αλλα ονόματα CM7560-563 BULK 25 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός Γραμμών 2 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επαγωγικότητα @ Συχνότητα 56µH @ 1kHz Ύψος (Max) 0.861" (21.86mm)
Τύπος φίλτρου - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 56µH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 5.5A DCR 13 mOhm Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 13 mOhm
Κάρτα Πάχος (mm) 5.5A εγκρίσεις -