Σπίτι > Προϊόντα > Φίλτρα > Κοινή λειτουργία ασφυκτιά από τα καυσαέριά > CM6594-754
CM6594-754
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CM6594-754 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CM6594-754
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή CMC 750UH 380MA 4LN SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
600 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος CM6594-754 Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή CMC 750UH 380MA 4LN SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 8859 pcs Φύλλο δεδομένων CM6594(R) Series
Κατηγορία Φίλτρα Τάση Αξιολόγηση - DC -
Τάση Αξιολόγηση - AC - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.395" L x 0.390" W (10.04mm x 9.91mm)
Σειρά CM6594 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Vertical, 8 Gull Wing
Αλλα ονόματα CM6594-754 600 TR Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 80°C
Αριθμός Γραμμών 4 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Επαγωγικότητα @ Συχνότητα 750µH @ 1kHz
Ύψος (Max) 0.024" (0.60mm) Τύπος φίλτρου -
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 750µH @ 1kHz 4 Line Common Mode Choke Surface Mount 380mA DCR 900 mOhm
Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 900 mOhm Κάρτα Πάχος (mm) 380mA