Σπίτι > Προϊόντα > Φίλτρα > Κοινή λειτουργία ασφυκτιά από τα καυσαέριά > CM6350-333
CM6350-333
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CM6350-333 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CM6350-333
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή CMC 33UH 5.5A 2LN SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος CM6350-333 Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή CMC 33UH 5.5A 2LN SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 14033 pcs Φύλλο δεδομένων CM6350(R) Series
Κατηγορία Φίλτρα Τάση Αξιολόγηση - DC -
Τάση Αξιολόγηση - AC - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.360" L x 0.360" W (9.14mm x 9.14mm)