Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > C0603C-100NJ1T1
C0603C-100NJ1T1
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά C0603C-100NJ1T1 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος C0603C-100NJ1T1
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 100NH 300MA 750 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος C0603C-100NJ1T1 Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 100NH 300MA 750 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS RoHS συμμορφώνεται
Διαθέσιμη ποσότητα 79868 pcs Φύλλο δεδομένων C0603C Series Datasheet
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0603 (1608 Metric)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.071" L x 0.047" W (1.80mm x 1.20mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά C0603 Κατάσταση RoHS RoHS Compliant
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 34 @ 150MHz
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Αλλα ονόματα C0603C-100NJ1T1 TR 200
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Υλικό - Πυρήνας Ceramic Κατασκευαστής Standard Lead Time 25 Weeks
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 150MHz Επαγωγή 100nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.040" (1.02mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 1.4GHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 100nH Unshielded Wirewound Inductor 300mA 750 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) 750 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 300mA