Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 8532R-18H
8532R-18H
8532R-18H
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 8532R-18H με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 8532R-18H
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 27UH 2.25A 70 MOHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
480 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 8532R-18H Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 27UH 2.25A 70 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 15786 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±15% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.880" L x 0.330" W (22.35mm x 8.38mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 8532R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα 8532R-18H 480 TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 27µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.286" (7.26mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 27µH Unshielded Inductor 2.25A 70 mOhm Max 2-SMD Αντίσταση DC (DCR) 70 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 2.25A Τρέχουσες - Κορεσμός 1.2A
Σχετικά προϊόντα
8532R-19H Image
  • Μέρος#:8532R-19H
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 33UH 2.17A 75 MOHM SMD
  • Σε απόθεμα:12939
8532R-16K Image
  • Μέρος#:8532R-16K
  • Περιγραφή:FIXED IND 18UH 2.84A 44 MOHM SMD
  • Σε απόθεμα:33137
8532R-17H Image
  • Μέρος#:8532R-17H
  • Περιγραφή:FIXED IND 22UH 2.66A 50 MOHM SMD
8532R-20K Image
  • Μέρος#:8532R-20K
  • Περιγραφή:FIXED IND 39UH 2.05A 84 MOHM SMD
8532R-17L Image
  • Μέρος#:8532R-17L
8532R-20H Image
  • Μέρος#:8532R-20H
8532R-19K Image
  • Μέρος#:8532R-19K
8532R-16L Image
  • Μέρος#:8532R-16L
8532R-18K Image
  • Μέρος#:8532R-18K
8532R-19L Image
  • Μέρος#:8532R-19L
8532R-18J Image
  • Μέρος#:8532R-18J
8532R-15K Image
  • Μέρος#:8532R-15K
  • Περιγραφή:FIXED IND 15UH 2.97A 40 MOHM SMD
8532R-17K Image
  • Μέρος#:8532R-17K
8532R-15L Image
  • Μέρος#:8532R-15L