Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 8532R-12J
8532R-12J
8532R-12J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 8532R-12J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 8532R-12J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 8.2UH 3.55A 28 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
480 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 8532R-12J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 8.2UH 3.55A 28 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 23500 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±15% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.880" L x 0.330" W (22.35mm x 8.38mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 8532R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα 8532R-12J 480 TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 8.2µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.286" (7.26mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 8.2µH Unshielded Inductor 3.55A 28 mOhm Max 2-SMD Αντίσταση DC (DCR) 28 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 3.55A Τρέχουσες - Κορεσμός 2.2A
Σχετικά προϊόντα
8532R-13K Image
  • Μέρος#:8532R-13K
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 10UH 3.27A 33 MOHM SMD
  • Σε απόθεμα:32484
8532R-14L Image
  • Μέρος#:8532R-14L
  • Περιγραφή:FIXED IND 12UH 3.09A 37 MOHM SMD
  • Σε απόθεμα:39218
8532R-14K Image
  • Μέρος#:8532R-14K
8532R-13J Image
  • Μέρος#:8532R-13J
8532R-08L Image
  • Μέρος#:8532R-08L
  • Περιγραφή:FIXED IND 3.9UH 4.56A 17 MOHM
8532R-11L Image
  • Μέρος#:8532R-11L
  • Περιγραφή:FIXED IND 6.8UH 3.69A 26 MOHM
8532R-09J Image
  • Μέρος#:8532R-09J
  • Περιγραφή:FIXED IND 4.7UH 4.01A 22 MOHM
8532R-10K Image
  • Μέρος#:8532R-10K
  • Περιγραφή:FIXED IND 5.6UH 3.84A 24 MOHM
8532R-11J Image
  • Μέρος#:8532R-11J
8532R-11K Image
  • Μέρος#:8532R-11K
8532R-14H Image
  • Μέρος#:8532R-14H
8532R-09L Image
  • Μέρος#:8532R-09L