Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 5400R-826H
5400R-826H
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 5400R-826H με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 5400R-826H
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 82MH 71MA 8.89 OHM TH
(σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 5400R-826H Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 82MH 71MA 8.89 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4222 pcs Φύλλο δεδομένων 5400(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±3% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.300" Dia (33.02mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 5400R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 5400R-826H 250 BULK
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron Powder
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 82mH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.730" (18.54mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 35kHz
Λεπτομερής περιγραφή 82mH Unshielded Inductor 71mA 8.89 Ohm Max Radial Αντίσταση DC (DCR) 8.89 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 71mA Τρέχουσες - Κορεσμός 71mA
Σχετικά προϊόντα
5401-0001-20-300 Image
5401-0001-60-300 Image
  • Μέρος#:5400R-686K
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 68MH 78MA 6.47 OHM TH
  • Σε απόθεμα:8722
  • Μέρος#:5400R-476K
  • Περιγραφή:FIXED IND 47MH 94MA 5.31 OHM TH
  • Σε απόθεμα:8351
  • Μέρος#:5400R-686J
  • Κατασκευαστές:Pomona Electronics
  • Περιγραφή:TEST CLIP 68PIN 17X17 PLCC
  • Μέρος#:5400R-826G
  • Μέρος#:5400UH 0081000