Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 5400-186H
5400-186H
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 5400-186H με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 5400-186H
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 18MH 152MA 2.55 OHM TH
(σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 5400-186H Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 18MH 152MA 2.55 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4448 pcs Φύλλο δεδομένων 5400(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±3% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.300" Dia (33.02mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 5400 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 5400-186H 250 BULK
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron Powder
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 18mH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.730" (18.54mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 175kHz
Λεπτομερής περιγραφή 18mH Unshielded Inductor 152mA 2.55 Ohm Max Radial Αντίσταση DC (DCR) 2.55 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 152mA Τρέχουσες - Κορεσμός 152mA
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:5400-156J
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 15MH 167MA 1.88 OHM TH
  • Σε απόθεμα:8194
  • Μέρος#:5400-126G
  • Περιγραφή:FIXED IND 12MH 186MA 1.67 OHM TH
  • Μέρος#:5400-126H
  • Μέρος#:5400-126K
  • Μέρος#:5400-276H
  • Περιγραφή:FIXED IND 27MH 124MA 3.15 OHM TH
  • Μέρος#:5400-276K
  • Μέρος#:5400-276J
  • Μέρος#:5400-186G
  • Περιγραφή:FIXED IND 22MH 138MA 2.83 OHM TH