Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 5022R-103F
5022R-103F
5022R-103F
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 5022R-103F με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 5022R-103F
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 10UH 610MA 900 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
800 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 5022R-103F Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 10UH 610MA 900 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 21733 pcs Φύλλο δεδομένων 5022(R)5022(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±1% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 5022R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 55 @ 7.9MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα 5022R-103F 800 TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.9MHz Επαγωγή 10µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.230" (5.84mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 45MHz
Λεπτομερής περιγραφή 10µH Unshielded Inductor 610mA 900 mOhm Max 2-SMD Αντίσταση DC (DCR) 900 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 610mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:5022NG
  • Κατασκευαστές:Aavid Thermalloy
  • Περιγραφή:HEATSINK
  • Σε απόθεμα:95603
5022R-102G Image
  • Μέρος#:5022R-102G
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 1UH 1.125A 290 MOHM
  • Σε απόθεμα:29127
5022R-105F Image
  • Μέρος#:5022R-105F
  • Περιγραφή:FIXED IND 1MH 105MA 33 OHM SMD