Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 5022-911H
5022-911H
5022-911H
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 5022-911H με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 5022-911H
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 910NH 1.24A 240 MOHM
Product parameter
Αριθμός μέρος 5022-911H Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 910NH 1.24A 240 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 39379 pcs Φύλλο δεδομένων 5022(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±3% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 5022 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 50 @ 25MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα 5022-911H 800 TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Phenolic
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 25MHz Επαγωγή 910nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.230" (5.84mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 210MHz
Λεπτομερής περιγραφή 910nH Unshielded Inductor 1.24A 240 mOhm Max 2-SMD Αντίσταση DC (DCR) 240 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 1.24A Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
5022-913G Image
  • Μέρος#:5022-913G
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 91UH 280MA 4.3 OHM SMD
  • Σε απόθεμα:28499
5022-823H Image
  • Μέρος#:5022-823H
  • Περιγραφή:FIXED IND 82UH 295MA 3.9 OHM SMD
5022-913F Image
  • Μέρος#:5022-913F
5022-914F Image
  • Μέρος#:5022-914F
  • Περιγραφή:FIXED IND 910UH 107MA 31.5 OHM
5022-823G Image
  • Μέρος#:5022-823G
  • Περιγραφή:FIXED IND 9.1UH 638MA 800 MOHM
5022-824J Image
  • Μέρος#:5022-824J
  • Περιγραφή:FIXED IND 820UH 110MA 30 OHM SMD
5022-911J Image
  • Μέρος#:5022-911J
5022-913H Image
  • Μέρος#:5022-913H