Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 5022-511J
5022-511J
5022-511J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 5022-511J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 5022-511J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 510NH 1.68A 130 MOHM
Product parameter
Αριθμός μέρος 5022-511J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 510NH 1.68A 130 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 64131 pcs Φύλλο δεδομένων 5022(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 5022 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 45 @ 25MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα 5022-511J TR 800
DN2253TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Υλικό - Πυρήνας Phenolic Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 25MHz
Επαγωγή 510nH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.230" (5.84mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 300MHz Λεπτομερής περιγραφή 510nH Unshielded Inductor 1.68A 130 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 130 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 1.68A
Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
5022-513F Image
  • Μέρος#:5022-513F
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 51UH 344MA 2.85 OHM