Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 5022-182H
5022-182H
5022-182H
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 5022-182H με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 5022-182H
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 1.8UH 755MA 650 MOHM
Product parameter
Αριθμός μέρος 5022-182H Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 1.8UH 755MA 650 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 39773 pcs Φύλλο δεδομένων 5022(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±3% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 5022 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 33 @ 7.9MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα 5022-182H 800 TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Phenolic
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.9MHz Επαγωγή 1.8µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.230" (5.84mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 150MHz
Λεπτομερής περιγραφή 1.8µH Unshielded Inductor 755mA 650 mOhm Max 2-SMD Αντίσταση DC (DCR) 650 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 755mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
5022-184G Image
  • Μέρος#:5022-184G
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 180UH 224MA 6.75 OHM
  • Σε απόθεμα:23480
5022-164H Image
  • Μέρος#:5022-164H
  • Περιγραφή:FIXED IND 160UH 230MA 6.4 OHM
5022-181G Image
  • Μέρος#:5022-181G
  • Περιγραφή:FIXED IND 180NH 2.915A 43 MOHM
5022-164F Image
  • Μέρος#:5022-164F
5022-183F Image
  • Μέρος#:5022-183F
  • Περιγραφή:FIXED IND 18UH 388MA 2.25 OHM
5022-181J Image
  • Μέρος#:5022-181J
5022-183J Image
  • Μέρος#:5022-183J
  • Περιγραφή:FIXED IND 200NH 2.79A 47 MOHM
5022-184H Image
  • Μέρος#:5022-184H