Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 5022-161H
5022-161H
5022-161H
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 5022-161H με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 5022-161H
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 160NH 3.025A 40 MOHM
Product parameter
Αριθμός μέρος 5022-161H Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 160NH 3.025A 40 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 47408 pcs Φύλλο δεδομένων 5022(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±3% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 5022 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 50 @ 25MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα 5022-161H 800 TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Phenolic
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 25MHz Επαγωγή 160nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.230" (5.84mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 525MHz
Λεπτομερής περιγραφή 160nH Unshielded Inductor 3.025A 40 mOhm Max 2-SMD Αντίσταση DC (DCR) 40 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 3.025A Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
5022-153H Image
  • Μέρος#:5022-153H
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 15UH 495MA 1.4 OHM SMD
  • Σε απόθεμα:37076
5022-154H Image
  • Μέρος#:5022-154H
  • Περιγραφή:FIXED IND 150UH 237MA 6.05 OHM
5022-161F Image
  • Μέρος#:5022-161F
5022-153G Image
  • Μέρος#:5022-153G
5022-161J Image
  • Μέρος#:5022-161J
5022-154G Image
  • Μέρος#:5022-154G
  • Περιγραφή:FIXED IND 1.6UH 780MA 600 MOHM
5022-154J Image
  • Μέρος#:5022-154J
5022-154F Image
  • Μέρος#:5022-154F
  • Περιγραφή:FIXED IND 16UH 420MA 1.8 OHM SMD
  • Περιγραφή:FIXED IND 160UH 230MA 6.4 OHM