Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 5022-114H
5022-114H
5022-114H
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 5022-114H με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 5022-114H
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 110UH 262MA 4.9 OHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
800 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 5022-114H Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 110UH 262MA 4.9 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 41199 pcs Φύλλο δεδομένων 5022(R)5022(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±3% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 5022 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 60 @ 790kHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα 5022-114H 800 TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 790kHz Επαγωγή 110µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.230" (5.84mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 8.9MHz
Λεπτομερής περιγραφή 110µH Unshielded Inductor 262mA 4.9 Ohm Max 2-SMD Αντίσταση DC (DCR) 4.9 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 262mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
5022-113G Image
  • Μέρος#:5022-113G
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 11UH 565MA 1.05 OHM
  • Σε απόθεμα:28332
5022-112H Image
  • Μέρος#:5022-112H
  • Περιγραφή:FIXED IND 1.1UH 930MA 420 MOHM
5022-114J Image
  • Μέρος#:5022-114J
5022-114F Image
  • Μέρος#:5022-114F
5022-113F Image
  • Μέρος#:5022-113F
5022-113J Image
  • Μέρος#:5022-113J
  • Περιγραφή:FIXED IND 12UH 555MA 1.1 OHM SMD
5022-122G Image
  • Μέρος#:5022-122G
  • Περιγραφή:FIXED IND 1.2UH 930MA 420 MOHM
5022-113H Image
  • Μέρος#:5022-113H
  • Περιγραφή:FIXED IND 120UH 255MA 5.2 OHM