Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 4922R-15H
4922R-15H
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 4922R-15H με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 4922R-15H
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 15UH 2.11A 89 MOHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
800 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 4922R-15H Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 15UH 2.11A 89 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 21392 pcs Φύλλο δεδομένων 4922(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±3% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 4922R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα 4922R-15H 800 TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 15µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.230" (5.84mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 15µH Unshielded Wirewound Inductor 2.11A 89 mOhm Max 2-SMD Αντίσταση DC (DCR) 89 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 2.11A Τρέχουσες - Κορεσμός 2.11A
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:4922R-14K
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 12UH 2.24A 79 MOHM SMD