4922-221L
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 4922-221L με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | 4922-221L |
|---|---|
| Κατασκευαστής | API Delevan |
| Περιγραφή | FIXED IND 220NH 7A 8 MOHM SMD |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 800 pcs | ||||
Product parameter
| Αριθμός μέρος | 4922-221L | Κατασκευαστής | API Delevan |
|---|---|---|---|
| Περιγραφή | FIXED IND 220NH 7A 8 MOHM SMD | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 54346 pcs | Φύλλο δεδομένων | 4922(R) Series |
| Κατηγορία | Επαγωγείς, πηνία, πνίγει | Τύπος | Wirewound |
| Ανοχή | ±15% | Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | - |
| Μέγεθος / Διαστάσεις | 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm) | θωράκιση | Unshielded |
| Σειρά | 4922 | Ακροαματικότητα | - |
| Q @ Συχν | - | Συσκευασία | Tape & Reel (TR) |
| Συσκευασία / υπόθεση | Nonstandard | Αλλα ονόματα | 4922-221L TR 800 DN2193TR |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C ~ 125°C | τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Υλικό - Πυρήνας | Ferrite | Κατασκευαστής Standard Lead Time | 17 Weeks |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant | Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή | 1kHz |
| Επαγωγή | 220nH | Ύψος - Καθήμενοι (Max) | 0.230" (5.84mm) |
| Συχνότητα - Αυτο Resonant | - | Λεπτομερής περιγραφή | 220nH Unshielded Wirewound Inductor 7A 8 mOhm Max Nonstandard |
| Αντίσταση DC (DCR) | 8 mOhm Max | τρέχουσα Αξιολόγηση | 7A |
| Τρέχουσες - Κορεσμός | 7A |