Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 4726R-150C
4726R-150C
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 4726R-150C με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 4726R-150C
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 150NH 3A SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 4726R-150C Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 150NH 3A SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 68348 pcs Φύλλο δεδομένων 4726(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.220" L x 0.175" W (5.59mm x 4.44mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 4726R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 140 @ 150MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα 4726R-150C 1000 TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Air
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 150MHz Επαγωγή 150nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.165" (4.19mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 1GHz
Λεπτομερής περιγραφή 150nH Unshielded Wirewound Inductor 3A Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) -
τρέχουσα Αξιολόγηση 3A Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:4726-60
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 60NH 3A SMD
  • Σε απόθεμα:63384
  • Μέρος#:4726R-120
  • Περιγραφή:FIXED IND 120NH 3A SMD
  • Μέρος#:4726R-27
  • Περιγραφή:FIXED IND 27NH 3A SMD
  • Περιγραφή:FIXED IND 47NH 3A SMD
  • Μέρος#:4726R-22
  • Περιγραφή:FIXED IND 22NH 3A SMD
  • Μέρος#:4726R-33
  • Περιγραφή:FIXED IND 33NH 3A SMD
  • Μέρος#:4726R-47
  • Μέρος#:4726R-60
  • Περιγραφή:FIXED IND 56NH 3A SMD
  • Περιγραφή:FIXED IND 68NH 3A SMD
  • Μέρος#:4726R-39
  • Περιγραφή:FIXED IND 39NH 3A SMD
  • Μέρος#:4726R-100
  • Περιγραφή:FIXED IND 100NH 3A SMD
  • Μέρος#:4726R-150
  • Περιγραφή:FIXED IND 82NH 3A SMD
  • Μέρος#:4726R-56
  • Μέρος#:4726R-68NC
  • Μέρος#:4726R-35
  • Περιγραφή:FIXED IND 35NH 3A SMD
  • Μέρος#:4726R-68