Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 4590R-563J
4590R-563J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 4590R-563J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 4590R-563J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 56UH 3.93A 43 MOHM TH
Product parameter
Αριθμός μέρος 4590R-563J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 56UH 3.93A 43 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 34315 pcs Φύλλο δεδομένων 4590(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.455" Dia x 0.900" L (11.55mm x 22.86mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 4590R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 4590R-563J 500 BULK
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 56µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 56µH Unshielded Wirewound Inductor 3.93A 43 mOhm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 43 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 3.93A Τρέχουσες - Κορεσμός 2.3A
Σχετικά προϊόντα
4590R-565K Image
  • Μέρος#:4590R-565K
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 5.6MH 395MA 4.24 OHM
  • Σε απόθεμα:41259
  • Μέρος#:4590R-683J
  • Περιγραφή:FIXED IND 68UH 3.355A 59 MOHM TH
  • Σε απόθεμα:36405
4590R-682K Image
  • Μέρος#:4590R-682K
  • Περιγραφή:FIXED IND 6.8UH 7.6A 11 MOHM TH
4590R-564K Image
  • Μέρος#:4590R-564K
  • Περιγραφή:FIXED IND 560UH 1.15A 504 MOHM