Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 4590-823J
4590-823J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 4590-823J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 4590-823J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 82UH 3.175A 66 MOHM TH
Product parameter
Αριθμός μέρος 4590-823J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 82UH 3.175A 66 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 35757 pcs Φύλλο δεδομένων 4590(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.455" Dia x 0.900" L (11.55mm x 22.86mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 4590 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 4590-823J 500 BULK
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 82µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 82µH Unshielded Wirewound Inductor 3.175A 66 mOhm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 66 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 3.175A Τρέχουσες - Κορεσμός 1.9A
Σχετικά προϊόντα
4590-B Image
  • Μέρος#:4590-B
  • Κατασκευαστές:Davies Molding, LLC.
  • Περιγραφή:TWO POINT PULL HANDLES
  • Σε απόθεμα:31287
4590-684K Image
  • Μέρος#:4590-684K
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 680UH 1.08A 570 MOHM
  • Μέρος#:4590-826J
  • Περιγραφή:FIXED IND 82MH 100MA 67.3 OHM TH
4590-826K Image
  • Μέρος#:4590-826K
  • Μέρος#:4590-683J
  • Περιγραφή:FIXED IND 68UH 3.355A 59 MOHM TH
  • Περιγραφή:FIXED IND 6.8MH 340MA 5.75 OHM
  • Περιγραφή:FIXED IND 820UH 1.015A 643 MOHM
  • Περιγραφή:FIXED IND 68MH 110MA 52.8 OHM TH