Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 4590-472J
4590-472J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 4590-472J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 4590-472J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 4.7UH 9.11A 8 MOHM TH
Product parameter
Αριθμός μέρος 4590-472J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 4.7UH 9.11A 8 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 37060 pcs Φύλλο δεδομένων 4590(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.455" Dia x 0.900" L (11.55mm x 22.86mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 4590 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 4590-472J 500 BULK
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 4.7µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 4.7µH Unshielded Wirewound Inductor 9.11A 8 mOhm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 8 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 9.11A Τρέχουσες - Κορεσμός 7.5A
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:4590-396J
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 39MH 150MA 29.7 OHM TH
  • Σε απόθεμα:28754
  • Μέρος#:4590-395J
  • Περιγραφή:FIXED IND 3.9MH 480MA 2.84 OHM
4590-473K Image
  • Μέρος#:4590-473K
  • Περιγραφή:FIXED IND 47UH 4.45A 34 MOHM TH
4590-395K Image
  • Μέρος#:4590-395K