Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 4590-274J
4590-274J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 4590-274J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 4590-274J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 270UH 1.715A 226 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 4590-274J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 270UH 1.715A 226 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 39493 pcs Φύλλο δεδομένων 4590(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.455" Dia x 0.900" L (11.55mm x 22.86mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 4590 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 4590-274J 500 BULK
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 270µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 270µH Unshielded Wirewound Inductor 1.715A 226 mOhm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 226 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 1.715A Τρέχουσες - Κορεσμός 1.1A
Σχετικά προϊόντα
4590-224K Image
  • Μέρος#:4590-224K
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 220UH 2.025A 162 MOHM
  • Σε απόθεμα:46905
4590-333K Image
  • Μέρος#:4590-333K
  • Περιγραφή:FIXED IND 33UH 4.87A 28 MOHM TH
  • Περιγραφή:FIXED IND 27MH 170MA 22.7 OHM TH
  • Περιγραφή:FIXED IND 22MH 190MA 18 OHM TH
  • Περιγραφή:FIXED IND 22UH 5.26A 24 MOHM TH
  • Περιγραφή:FIXED IND 330UH 1.61A 257 MOHM
  • Μέρος#:4590-335J
  • Περιγραφή:FIXED IND 3.3MH 510MA 2.53 OHM
  • Περιγραφή:FIXED IND 2.2MH 615MA 1.76 OHM