Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 4554R-6R8M
4554R-6R8M
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 4554R-6R8M με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 4554R-6R8M
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 6.8UH 3.7A 35 MOHM TH
Product parameter
Αριθμός μέρος 4554R-6R8M Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 6.8UH 3.7A 35 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 31065 pcs Φύλλο δεδομένων 4554(R),64(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.340" Dia (8.64mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 4554R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 20 @ 7.96MHz Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 4554R-6R8M 100 BULK
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.96MHz Επαγωγή 6.8µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.433" (11.00mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 29MHz
Λεπτομερής περιγραφή 6.8µH Unshielded Inductor 3.7A 35 mOhm Max Radial Αντίσταση DC (DCR) 35 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 3.7A Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:4554R-561K
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 560UH 410MA 1.4 OHM TH
  • Σε απόθεμα:29778
4555-0 Image
  • Μέρος#:4555-0
  • Κατασκευαστές:Pomona Electronics
  • Περιγραφή:MINIGRABBER CLIP D-I-Y BLK
45550 Image
  • Κατασκευαστές:Wiha
  • Περιγραφή:SCREWDRIVER TORX T50 9.8"
  • Μέρος#:4554R-560K
  • Περιγραφή:FIXED IND 56UH 1.2A 210 MOHM TH
  • Μέρος#:4554R-821J
  • Περιγραφή:FIXED IND 820UH 350MA 1.8 OHM TH
  • Μέρος#:4554R-471K
  • Περιγραφή:FIXED IND 470UH 460MA 1.1 OHM TH
  • Περιγραφή:MINIGRABBER CLIP D-I-Y 1BLK/1RED
  • Μέρος#:4554R-4R7K
  • Περιγραφή:FIXED IND 4.7UH 4.3A 30 MOHM TH
  • Κατασκευαστές:Davies Molding, LLC.
  • Περιγραφή:PULL HANDLE 2 POINT PLASTIC BK
  • Μέρος#:4554R-6R8K
  • Μέρος#:4554R-680K
  • Περιγραφή:FIXED IND 68UH 1.2A 210 MOHM TH
  • Μέρος#:4554R-561J
4555-C Image
  • Μέρος#:4555-C
  • Περιγραφή:TWO POINT PULL HANDLES
  • Μέρος#:4554R-681J
  • Περιγραφή:FIXED IND 680UH 380MA 1.6 OHM TH
  • Μέρος#:4554R-821K
  • Περιγραφή:MINIGRABBER CLIP RED
  • Μέρος#:4554R-820K
  • Περιγραφή:FIXED IND 82UH 1.1A 230 MOHM TH
4555-A Image
  • Μέρος#:4555-A
  • Μέρος#:4554R-4R7M
  • Μέρος#:4554R-681K