Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 4554R-2R2M
4554R-2R2M
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 4554R-2R2M με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 4554R-2R2M
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 2.2UH 6.5A 21 MOHM TH
Product parameter
Αριθμός μέρος 4554R-2R2M Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 2.2UH 6.5A 21 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 35357 pcs Φύλλο δεδομένων 4554(R),64(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.340" Dia (8.64mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 4554R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 20 @ 7.96MHz Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 4554R-2R2M 100 BULK
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.96MHz Επαγωγή 2.2µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.433" (11.00mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 100MHz
Λεπτομερής περιγραφή 2.2µH Unshielded Inductor 6.5A 21 mOhm Max Radial Αντίσταση DC (DCR) 21 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 6.5A Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:4554R-1R5K
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 1.5UH 8.5A 16 MOHM TH
  • Σε απόθεμα:24112
  • Μέρος#:4554R-391K
  • Περιγραφή:FIXED IND 390UH 480MA 1 OHM TH
  • Σε απόθεμα:35681
  • Μέρος#:4554R-270K
  • Περιγραφή:FIXED IND 27UH 1.6A 120 MOHM TH
  • Μέρος#:4554R-221J
  • Περιγραφή:FIXED IND 220UH 640MA 650 MOHM
  • Μέρος#:4554R-3R3K
  • Περιγραφή:FIXED IND 3.3UH 5.5A 25 MOHM TH
  • Μέρος#:4554R-470K
  • Περιγραφή:FIXED IND 47UH 1.3A 200 MOHM TH
  • Μέρος#:4554R-271J
  • Περιγραφή:FIXED IND 270UH 570MA 800 MOHM
  • Μέρος#:4554R-391J
  • Μέρος#:4554R-220K
  • Περιγραφή:FIXED IND 22UH 1.7A 95 MOHM TH
  • Μέρος#:4554R-2R2K
  • Μέρος#:4554R-271K
  • Μέρος#:4554R-330K
  • Περιγραφή:FIXED IND 33UH 1.5A 140 MOHM TH
  • Μέρος#:4554R-1R5M
  • Μέρος#:4554R-3R3M
  • Μέρος#:4554R-390K
  • Περιγραφή:FIXED IND 39UH 1.4A 160 MOHM TH
  • Μέρος#:4554R-221K
  • Μέρος#:4554R-331K
  • Περιγραφή:FIXED IND 330UH 540MA 900 MOHM