Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 4554-4R7K
4554-4R7K
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 4554-4R7K με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 4554-4R7K
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 4.7UH 4.3A 30 MOHM TH
Product parameter
Αριθμός μέρος 4554-4R7K Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 4.7UH 4.3A 30 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 29766 pcs Φύλλο δεδομένων 4554(R),64(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±10% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.340" Dia (8.64mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 4554 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 20 @ 7.96MHz Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 4554-4R7K 100 BULK
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.96MHz Επαγωγή 4.7µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.433" (11.00mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 51MHz
Λεπτομερής περιγραφή 4.7µH Unshielded Inductor 4.3A 30 mOhm Max Radial Αντίσταση DC (DCR) 30 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 4.3A Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:4554-680K
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 68UH 1.2A 210 MOHM TH