Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 4554-181J
4554-181J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 4554-181J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 4554-181J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 180UH 690MA 580 MOHM
Product parameter
Αριθμός μέρος 4554-181J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 180UH 690MA 580 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 22488 pcs Φύλλο δεδομένων 4554(R),64(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.340" Dia (8.64mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 4554 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 20 @ 796kHz Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 4554-181J 100 BULK
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 796kHz Επαγωγή 180µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.433" (11.00mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 2.8MHz
Λεπτομερής περιγραφή 180µH Unshielded Inductor 690mA 580 mOhm Max Radial Αντίσταση DC (DCR) 580 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 690mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:4554-121K
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 120UH 840MA 320 MOHM
  • Σε απόθεμα:65559
  • Μέρος#:4554-102K
  • Περιγραφή:FIXED IND 1MH 290MA 2.9 OHM TH