Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 4554-101J
4554-101J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 4554-101J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 4554-101J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 100UH 910MA 290 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 4554-101J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 100UH 910MA 290 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 22739 pcs Φύλλο δεδομένων 4554(R),64(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.340" Dia (8.64mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 4554 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 20 @ 796kHz Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 4554-101J 100 BULK
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 796kHz Επαγωγή 100µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.433" (11.00mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 3.7MHz
Λεπτομερής περιγραφή 100µH Unshielded Inductor 910mA 290 mOhm Max Radial Αντίσταση DC (DCR) 290 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 910mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:45539 BK001
  • Κατασκευαστές:Alpha Wire
  • Περιγραφή:CABLE 9 COND 16AWG BLACK 1000'
  • Σε απόθεμα:5
  • Μέρος#:4554-102J
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 1MH 290MA 2.9 OHM TH
  • Σε απόθεμα:26237
  • Μέρος#:4554-151K
  • Περιγραφή:FIXED IND 150UH 750MA 450 MOHM
  • Μέρος#:4554-120K
  • Περιγραφή:FIXED IND 12UH 2.6A 60 MOHM TH
  • Κατασκευαστές:Wiha
  • Περιγραφή:SCREWDRIVER TORX T25 7.48"
  • Μέρος#:45537 BK005
  • Κατασκευαστές:Alpha Wire
  • Περιγραφή:CABLE 7 COND 16AWG BLACK 100'
  • Μέρος#:4554-121J
  • Περιγραφή:FIXED IND 120UH 840MA 320 MOHM
  • Περιγραφή:FIXED IND 15UH 2.2A 65 MOHM TH
  • Μέρος#:45539 BK005
  • Περιγραφή:CABLE 9 COND 16AWG BLACK 100'
  • Μέρος#:45539/12 BK001
  • Περιγραφή:CABLE 12 COND 16AWG BLACK 1000'
  • Σε απόθεμα:4
  • Περιγραφή:FIXED IND 10UH 3A 55 MOHM TH
  • Κατασκευαστές:Lumberg Automation
  • Περιγραφή:RKWT 5-228/20 M
  • Περιγραφή:FIXED IND 18UH 2A 85 MOHM TH
  • Περιγραφή:CABLE 12 COND 16AWG BLACK 100'
  • Περιγραφή:CABLE 7 COND 16AWG BLACK 1000'
  • Σε απόθεμα:6