Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 4470R-15J
4470R-15J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 4470R-15J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 4470R-15J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 15UH 1.3A 300 MOHM TH
(σε δολάρια ΗΠΑ)
800 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 4470R-15J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 15UH 1.3A 300 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 44906 pcs Φύλλο δεδομένων 4470(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Molded
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.310" Dia x 0.910" L (7.87mm x 23.11mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 4470R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 75 @ 5MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 4470R-15J TR 800
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 2.5MHz Επαγωγή 15µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant 32MHz
Λεπτομερής περιγραφή 15µH Unshielded Molded Inductor 1.3A 300 mOhm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 300 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 1.3A Τρέχουσες - Κορεσμός -