Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 4445R-23J
4445R-23J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 4445R-23J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 4445R-23J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 680NH 800MA 300 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 4445R-23J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 680NH 800MA 300 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 11348 pcs Φύλλο δεδομένων 4445(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Toroidal
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.210" L x 0.110" W (5.33mm x 2.79mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 4445R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 70 @ 50MHz Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 4445R-23J BULK 50
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 50MHz Επαγωγή 680nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.230" (5.84mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 180MHz
Λεπτομερής περιγραφή 680nH Unshielded Toroidal Inductor 800mA 300 mOhm Max Radial Αντίσταση DC (DCR) 300 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 800mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:4448-02M
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:INDUCT ARRAY 2 COIL 470NH SMD
  • Σε απόθεμα:24346
44472-0454 Image
  • Μέρος#:4445R-20K
  • Περιγραφή:FIXED IND 390NH 1.15A 150 MOHM
  • Σε απόθεμα:13072
  • Μέρος#:4445R-25J
  • Περιγραφή:FIXED IND 1UH 700MA 400 MOHM TH
  • Μέρος#:4445R-22K
  • Περιγραφή:FIXED IND 560NH 900MA 250 MOHM
  • Μέρος#:4445R-22J
  • Μέρος#:4445R-23K
  • Μέρος#:4445R-19J
  • Περιγραφή:FIXED IND 330NH 1.3A 120 MOHM TH
  • Μέρος#:4445R-25K
  • Μέρος#:4445R-24K
  • Περιγραφή:FIXED IND 820NH 750MA 350 MOHM
  • Μέρος#:4445R-20J
44472-1254 Image
  • Μέρος#:4445R-24J
  • Μέρος#:4445R-21K
  • Περιγραφή:FIXED IND 470NH 1A 200 MOHM TH
  • Μέρος#:4445R-18J
  • Περιγραφή:FIXED IND 270NH 1.4A 100 MOHM TH
  • Μέρος#:4445R-21J
  • Μέρος#:4445R-18K
  • Μέρος#:4445R-19K