Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 4445R-16J
4445R-16J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 4445R-16J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 4445R-16J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 180NH 1.6A 70 MOHM TH
(σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 4445R-16J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 180NH 1.6A 70 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 10592 pcs Φύλλο δεδομένων 4445(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Toroidal
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.210" L x 0.110" W (5.33mm x 2.79mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 4445R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 80 @ 50MHz Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 4445R-16J BULK 50
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 50MHz Επαγωγή 180nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.230" (5.84mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 320MHz
Λεπτομερής περιγραφή 180nH Unshielded Toroidal Inductor 1.6A 70 mOhm Max Radial Αντίσταση DC (DCR) 70 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 1.6A Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:4445R-20K
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 390NH 1.15A 150 MOHM
  • Σε απόθεμα:13072
  • Μέρος#:4445R-11K
  • Περιγραφή:FIXED IND 68NH 2.5A 30 MOHM TH