Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 4379R-683HS
4379R-683HS
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 4379R-683HS με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 4379R-683HS
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 68UH 111MA 4 OHM SMD
Product parameter
Αριθμός μέρος 4379R-683HS Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 68UH 111MA 4 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5566 pcs Φύλλο δεδομένων 4379(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±3% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm) θωράκιση Shielded
Σειρά 4379R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 110 @ 2.5MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα 4379R-683HS TR 650
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 2.5MHz Επαγωγή 68µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.140" (3.56mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 12MHz
Λεπτομερής περιγραφή 68µH Shielded Inductor 111mA 4 Ohm Max 2-SMD Αντίσταση DC (DCR) 4 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 111mA Τρέχουσες - Κορεσμός -