Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 4379R-474HS
4379R-474HS
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 4379R-474HS με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 4379R-474HS
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 470UH 69MA 10 OHM SMD
Product parameter
Αριθμός μέρος 4379R-474HS Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 470UH 69MA 10 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3774 pcs Φύλλο δεδομένων 4379(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±3% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm) θωράκιση Shielded
Σειρά 4379R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 100 @ 790kHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα 4379R-474HS TR 650
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 790kHz Επαγωγή 470µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.140" (3.56mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 3.6MHz
Λεπτομερής περιγραφή 470µH Shielded Inductor 69mA 10 Ohm Max 2-SMD Αντίσταση DC (DCR) 10 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 69mA Τρέχουσες - Κορεσμός -