Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 4379-151KS
4379-151KS
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 4379-151KS με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 4379-151KS
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 150NH 1A 30 MOHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 4379-151KS Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 150NH 1A 30 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 11209 pcs Φύλλο δεδομένων 4379(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±10% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.155" L x 0.125" W (3.93mm x 3.17mm) θωράκιση Shielded
Σειρά 4379 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 79 @ 25MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα 4379-151KS TR 1000
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 25MHz
Επαγωγή 150nH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.140" (3.56mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 490MHz Λεπτομερής περιγραφή 150nH Shielded Inductor 1A 30 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 30 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 1A