Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 4302R-681J
4302R-681J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 4302R-681J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 4302R-681J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 680NH 685MA 320 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 4302R-681J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 680NH 685MA 320 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 50786 pcs Φύλλο δεδομένων 4302(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 4302R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 40 @ 25MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα 4302R-681J TR 2000
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron Powder
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 25MHz Επαγωγή 680nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.095" (2.41mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 105MHz
Λεπτομερής περιγραφή 680nH Unshielded Inductor 685mA 320 mOhm Max 2-SMD Αντίσταση DC (DCR) 320 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 685mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:4302R-681H
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Σε απόθεμα:31389
  • Μέρος#:4302R-561K
  • Περιγραφή:FIXED IND 560NH 710MA 295 MOHM
  • Σε απόθεμα:71502
  • Μέρος#:4302R-682K
  • Περιγραφή:FIXED IND 6.8UH 205MA 3.5 OHM